Transport ponadnormatywny

Na czym polega usługa: transport ponadnormatywny?

Oferujemy bezpieczny oraz precyzyjnie zaplanowany transport ładunków ponadnormatywnych, który często nazywany jest również jako transport ponadgabarytowy, niskopodwoziowy czy niskopodłogowy. Swoje usługi realizujemy na zlecenie firm i klientów indywidualnych, którzy pragną przetransportować ładunki o bardzo dużej masie oraz niestandardowych, ponadprzeciętnych rozmiarach, czyli maszyny budowlane, rolnicze, w tym: ciągniki, traktory, siewniki, kombajny, ładowacze, opryskiwacze, przyczepy rolnicze, kosiarki, a nawet prefabrykaty budowlane czy obiekty mieszkalne jak: domy holenderskie, altany, drewniane garaże i wiaty.

Nasza firma stawia na profesjonalizm, konkurencyjne ceny oraz komfort Klienta. Bez względu na to, czy chcesz przewieźć specjalistyczny sprzęt budowlany, czy produkcyjny, możesz liczyć na nasze wsparcie. Posiadamy tabor pojazdów gotowych do realizacji wyspecjalizowanych zleceń transportowych. Zapewniamy kompleksową pomoc w całym procesie logistycznym, począwszy od planu trasy, demontażu sprzętu w dotychczasowej lokalizacji, poprzez transport i finalny montaż w miejscu przeznaczenia. Pracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, którzy potrzebują jednorazowego wsparcia, jak i firmy wymagające cyklicznego przewozu ponadnormatywnego.

Realizując powierzone nam zlecenia w zakresie transportu wielkogabarytowego, oferujemy nie tylko szybki i profesjonalny przewóz, ale również najlepszą wycenę. Nie konkurujemy jednak wyłącznie cenami, a profesjonalizmem oraz najwyższą jakością świadczonych usług logistycznych. Zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt

Zadzwoń do nas:

lub wypełnij formularz aby uzyskać wycenę transportu ponadnormatywnego online.

Oddzwonimy do Ciebie w ciągu 15 minut.

Transport ponadnormatywny wymiary i waga:

Transport ponadnormatywny nazywany jest wówczas gdy transportowany ładunek przekracza normy określone w prawie dla pojazdów poruszających się po drogach.

Określone normy:
długość – 16,5 m (naczepa) i 18,5 m (przyczepa)
szerokość – 2,5m
wysokość – 4 m
masa – 42 tony

Ile kosztuje transport ponadnormatywny?

Cena usługi transportu ponadnormatywnego uzależniona jest od określonych determinantów, niezwykle ciężko jest zatem ustalić jej cennik. Analizie podczas wyceny poddawane są, między innymi:

 • Wielkość i masa ładunku,
 • Trasa transportu przewożonego ładunku,
 • Wartość ładunku, opcje ubezpieczenia,
 • Załadunek i rozładunek (opcjonalnie)

Zatrudniamy wyłącznie wysoce wykwalifikowany personel, gruntownie przeszkolony w transporcie ponadnormatywnym. W naszej firmie osoby odpowiedzialne za spedycję są profesjonalistami, znającymi się na charakterystyce przewożonych ładunków, maszyn i urządzeń. To gwarantuje precyzyjną realizację zlecenia zgodnie z ustalonym terminem oraz budżetem. Oferujemy przy tym atrakcyjne, konkurencyjne ceny oraz dbamy, by jakość świadczonych przez nas usług była wyłącznie na najwyższym poziomie. Posiadamy tabor pojazdów gotowych do realizacji nawet najbardziej wyspecjalizowanych zleceń transportowych. W celu przygotowania spersonalizowanej oferty prosimy o kontakt. Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście.

Dlaczego nasze usługi?

Jeśli szukają Państwo profesjonalnej firmy, która specjalizuje się w transporcie ponadnormatywnym, to dobrze Państwo trafili. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą. Od wielu lat zdobywamy doświadczenie w branży transportowej, realizując na zlecenie naszych Klientów z zakresu usługi relokacji ciężkiego sprzętu oraz ładunków ponadnormatywnych.
Nie mamy złudzeń, że to właśnie zadowoleni firmy oraz osoby indywidualne, dla których pracujemy, stanowią najlepszą rekomendację naszej marki. Nasze spedycyjne doświadczenie, bezpośrednio przekłada się na korzystną cenę oraz oszczędność pieniędzy inwestora.
Zachęcamy do dołączenia do grona naszych zleceniodawców. W zakresie realizowanej usługi transportu ponadnormatywnego zapewniamy:

 • Kompleksowe wsparcie podczas procesu przewozu urządzeń i maszyn, które przekraczają swoją masą i gabarytami normy określone w przepisach ruchu drogowego.
 • Transport przy użyciu specjalistycznych pojazdów, pochodzących od renomowanych marek, nasza flota jest systematycznie serwisowana, a ich sprawność regularnie weryfikowana.
 • Kompleksową organizację procesu załadunku i rozładunku.
 • Pilotaż podczas transportu.
 • Terminową realizację usługi.
 • Atrakcyjne ceny i ubezpieczenie ładunku.
 • Wieloletnie doświadczenie w branży transportowej.
 • Wykwalifikowany personel.

Gwarancja jakości wykonania usługi: transport ponadnormatywny

Nasz wieloletnia obecność na rynku jest efektem usług świadczonych przez nas według najwyższych standardów na terenie całego kraju. Mamy doświadczenie w przewożeniu sprzętu ponadnormatywnego każdej kategorii. Oferujemy w pełni wyspecjalizowany i wyposażony tabor, gwarantując tym samym nie tylko terminowość wykonywanych usług, ale również zachowanie norm, najwyższych standardów oraz bezpieczeństwo przewozu na terenie całego kraju.

Zapewniamy również kompleksową usługę logistyczną przy realizacji transportu ponadnormatywnego. Dbamy by każdy ładunek był odpowiednio zabezpieczony fizycznie, formalnie oraz by został przekazany jedynie doświadczonemu kierowcy. Ponadto każdy przewożony przez nas ładunek jest ubezpieczony na kwotę 1 500 000 zł. W przypadku ładunków o większej wartości mamy możliwość podniesienia kwoty ubezpieczenia do określonej przez klienta wartości.

Zapytaj o transport ponadnormatywny

Swoją wiedzą i doświadczeniem wspieramy w transporcie ponadnormatywnym zarówno firmy jak i osoby fizyczne. W swoim portfolio mamy przetransportowane sprzęty Klientów m.in. z aukcji Allegro, OLX, Gumtree i innych. Podjęcie zlecenia zawsze poprzedza szczegółowy wywiad oraz merytoryczne wsparcie zatrudnionych w naszej firmie ekspertów. Pomożemy dobrać optymalne i najskuteczniejsze rozwiązanie dostosowane do potrzeb przewożonego ładunku. Od lat stawiamy na jakość i indywidualne podejście do każdego zlecenia, które realizujemy dzięki profesjonalnej flocie pojazdów do transportu ponadnormatywnego na terenie całego kraju.

Wysoka jakość, spersonalizowana oferta oraz najnowsze technologie stwarzają niemal nieograniczone możliwości, pozwalające nam skutecznie obsługiwać zlecenia transportowe ponadnormatywne. Jednak to zaufanie jakim obdarzają nas zleceniobiorcy oraz rosnące grono stałych Klientów są dla nas jednoznacznym potwierdzenie skuteczności obranej strategii. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym przedstawicielem:

Transport ponadnormatywny Warszawa, mazowieckie

Większość zleceń na transport ponadnormatywny uzyskujemy z obszarów naszej głównej działalności czyli miasta Warszawa oraz województwa mazowieckiego.