Transport maszyn rolniczych

Jak wygląda usługa: transport maszyn rolniczych?

W swojej ofercie mamy usługę transportu maszyn rolniczych oraz przemysłowych, a w portfolio wiele zrealizowanych zleceń na relokację ciężkiego sprzętu tego typu m.in.: ciągników rolniczych, kombajnów, pras, sieczkarni, przyczep oraz beczkowozów.

Ciężki sprzęt, jakim są maszyny rolnicze, wymaga stworzenia odpowiednich warunków do jego przewozu. Dlatego wspieramy naszych Klientów już na etapie planowania. Posiadamy wiedzę, doświadczenie oraz naczepy niezbędne, by zorganizować szybki, a jednocześnie bezpieczny transport maszyn rolniczych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą formularza. Prosimy o uwzględnienie w nim informacji jak: typ ładunku jaki mamy do przetransportowania, jego wymiary i waga oraz wartość. Na podstawie przekazanych informacji, nasi spedytorzy dobiorą odpowiedni sprzęt, dostosowany nośnością do zleconego transportu gabarytu.

Oferujemy pomoc w całym procesie logistycznym, począwszy od demontażu sprzętu, aż po montaż w nowym miejscu przeznaczenia, jednak decyzję o powierzeniu nam tego zadania pozostawiamy Klientowi. Często inwestor zleca załadunek i rozładunek we własnym zakresie, pozostawiając nam koordynację całego procesu oraz odpowiednie zabezpieczenie maszyn rolniczych na czas transportu. Przywiązujemy do tego szczególną wagę! Podobnie jak do zminimalizowania ryzyka nieprzewidzianych zdarzeń podczas relokacji. Planujemy szczegółowo przebieg tras przejazdu – uwzględniamy wyłącznie te drogi, które dopuszczają transport załadunku w kategorii wagowej, w której mieści się cały zestaw. Tak szczegółowo zaprojektowany proces, staje się niezawodnym gwarantem sukcesu: terminowej realizacji, najwyższej jakości i bezpieczeństwa usługi przewozowej.

Decydując się na współpracę z naszą firmą – stawiacie na doświadczenie, które przekłada się na profesjonalną realizację zlecenia, korzystną cenę oraz oszczędność pieniędzy inwestora. Naszą pasją oraz codziennością jest logistyka. Zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt

Zadzwoń do nas:

lub wypełnij formularz aby uzyskać wycenę transportu maszyn rolniczych online.

Oddzwonimy do Ciebie w ciągu 15 minut.

Ile kosztuje usługa transportu maszyn rolniczych?

Cena usługi transportu maszyn rolniczych uzależniona jest od określonych determinantów, niezwykle ciężko jest zatem ustalić jej cennik transportu maszyn rolniczych. Analizie podczas wyceny poddawane są, między innymi:

 • Wielkość i masa maszyny rolniczej,
 • Trasa transportu przewożonego maszyny, ładunku,
 • Wartość ładunku, opcje ubezpieczenia,
 • Załadunek i rozładunek (opcjonalnie)

Zatrudniamy wyłącznie wysoce wykwalifikowany personel, gruntownie przeszkolony w transportowaniu wszelkich maszyn rolniczych. W naszej firmie osoby odpowiedzialne za spedycję są profesjonalistami, znającymi się na charakterystyce przewożonych ładunków, maszyn i urządzeń. To gwarantuje precyzyjną realizację zlecenia zgodnie z ustalonym terminem oraz budżetem. Oferujemy przy tym atrakcyjne, konkurencyjne ceny oraz dbamy, by jakość świadczonych przez nas usług była wyłącznie na najwyższym poziomie. Posiadamy tabor pojazdów gotowych do realizacji nawet najbardziej wyspecjalizowanych zleceń transportowych. W celu przygotowania spersonalizowanej oferty prosimy o kontakt. Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście.

Oszacowanie kosztów transportu:

Niezobowiązujący podgląd to, co przedstawiamy poniżej, to przykładowy kosztorys, nie związany z konkretną propozycją transportową. Jest to narzędzie umożliwiające Państwu wstępne oszacowanie kosztów transportu maszyn rolniczych.

Waga Cena Kwota Minimalna
do 20 ton 8zł / 1 km 1500 zł
do 30 ton 10zł / 1 km 2000 zł
do 40 ton 12zł / 1 km 2500 zł
do 50 ton cena ustalana indywidualnie cena ustalana indywidualnie
powyżej 50 ton cena ustalana indywidualnie cena ustalana indywidualnie

 

Długość Szerokość Wysokość Przybliżona Cena
do 20 metrów do 3 metrów do 2,5 metrów 8 zł / 1 km
do 25 metrów do 3 metrów do 2,5 metrów 10 zł / 1 km
do 30 metrów do 3 metrów do 2,5 metrów 12 zł / 1 km

Dlaczego nasze usługi?

Jeśli szukają Państwo profesjonalnej firmy, która specjalizuje się w transporcie maszyn rolniczych, to dobrze Państwo trafili. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą. Od wielu lat zdobywamy doświadczenie w branży transportowej, realizując na zlecenie naszych Klientów z zakresu usługi relokacji sprzętu i maszyn rolniczych oraz ładunków ponadnormatywnych.
Nie mamy złudzeń, że to właśnie zadowoleni firmy oraz osoby indywidualne, dla których pracujemy, stanowią najlepszą rekomendację naszej marki. Nasze spedycyjne doświadczenie, bezpośrednio przekłada się na korzystną cenę oraz oszczędność pieniędzy inwestora.
Zachęcamy do dołączenia do grona naszych zleceniodawców. W zakresie realizowanej usługi transportu maszyn i sprzętu rolniczego zapewniamy:

 • Kompleksowe wsparcie podczas procesu przewozu urządzeń i maszyn, które przekraczają swoją masą i gabarytami normy określone w przepisach ruchu drogowego.
 • Transport przy użyciu specjalistycznych pojazdów, pochodzących od renomowanych marek, nasza flota jest systematycznie serwisowana, a ich sprawność regularnie weryfikowana.
 • Kompleksową organizację procesu załadunku i rozładunku.
  Pilotaż podczas transportu.
 • Terminową realizację usługi.
 • Atrakcyjne ceny i ubezpieczenie ładunku.
 • Wieloletnie doświadczenie w branży transportowej.
 • Wykwalifikowany personel.

Gwarancja jakości wykonania usługi: transport maszyn rolniczych

Nasz wieloletnia obecność na rynku jest efektem usług świadczonych przez nas według najwyższych standardów na terenie całego kraju. Mamy doświadczenie w przewożeniu sprzętu rolniczego każdej kategorii. Oferujemy w pełni wyspecjalizowany i wyposażony tabor, gwarantując tym samym nie tylko terminowość wykonywanych usług, ale również zachowanie norm, najwyższych standardów oraz bezpieczeństwo przewozu na terenie całego kraju.

Zapewniamy również kompleksową usługę logistyczną przy realizacji transportu maszyn rolniczych. Dbamy by każdy ładunek był odpowiednio zabezpieczony fizycznie, formalnie oraz by został przekazany jedynie doświadczonemu kierowcy. Ponadto każdy przewożony przez nas ładunek jest ubezpieczony na kwotę 1 500 000 zł. W przypadku ładunków o większej wartości mamy możliwość podniesienia kwoty ubezpieczenia do określonej przez klienta wartości.

Zapytaj o transport maszyn rolniczych

Swoją wiedzą i doświadczeniem wspieramy w transporcie maszyn rolniczych zarówno firmy jak i osoby fizyczne. W swoim portfolio mamy przetransportowane sprzęty Klientów m.in. z aukcji Allegro, OLX, Gumtree i innych. Podjęcie zlecenia zawsze poprzedza szczegółowy wywiad oraz merytoryczne wsparcie zatrudnionych w naszej firmie ekspertów. Pomożemy dobrać optymalne i najskuteczniejsze rozwiązanie dostosowane do potrzeb przewożonego ładunku. Od lat stawiamy na jakość i indywidualne podejście do każdego zlecenia, które realizujemy dzięki profesjonalnej flocie pojazdów transportujących maszyny rolnicze na terenie całego kraju.

Wysoka jakość, spersonalizowana oferta oraz najnowsze technologie stwarzają niemal nieograniczone możliwości, pozwalające nam skutecznie obsługiwać zlecenia transportowe ładunków. Jednak to zaufanie jakim obdarzają nas zleceniobiorcy oraz rosnące grono stałych Klientów są dla nas jednoznacznym potwierdzenie skuteczności obranej strategii. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym przedstawicielem:

Transport maszyn rolniczych Warszawa, mazowieckie

Większość zleceń na transport maszyn rolniczych uzyskujemy z obszarów naszej głównej działalności czyli miasta Warszawa oraz województwa mazowieckiego. Nie mniej jednak zasięgiem usługi obejmujemy całą Polskę.