Transport maszyn budowlanych

Transport maszyn i sprzętu budowlanego – Krok po kroku.

Wśród oferowanych przez naszą firmę usług jest transport maszyn i sprzętu budowlanego.

Transport maszyn ciężkich, w tym ładowarek, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, spychaczy, kruszarek, walców oznacza, że mamy do czynienia z elementami ponadgabarytowymi, których nie sposób przewieźć tradycyjnym transportem.

Relokacja maszyn

Wspieramy naszych klientów w skutecznej relokacji maszyn. Przywiązujemy wagę do każdego etapu – w tym planowania. Zawsze zaczynamy jednak od szczegółowego wywiadu: jaki typ ładunku mamy do przetransportowania, jaka jest jego wartość oraz określeniu jakie są jego wymiary i waga. W kolejnym kroku dobieramy odpowiednią naczepę – stosowną do gabarytu z jakim mamy do czynienia.

Nie mniej istotne w całym procesie spedycji ciężkiego sprzętu budowlanego, jest odpowiednie zabezpieczenie na czas transportu oraz drobiazgowe zaplanowanie trasy. Uwzględniamy wyłącznie te drogi, które dopuszczają transport załadunku w kategorii wagowej, w której mieści się cały zestaw oraz umożliwiających szybką realizację zlecenia. Nasze spedycyjne doświadczenie, bezpośrednio przekłada się na korzystną cenę oraz oszczędność pieniędzy inwestora.

Zazwyczaj to klient odpowiada za załadunek i rozładunek, co w przypadku maszyny budowlanej nie powinno być problemem, o ile pojazd porusza się na własnych kołach czy gąsienicach. W zależności jednak od potrzeb, oferujemy pomoc w demontażu oraz montażu sprzętu w miejscu przeznaczenia. Łączymy profesjonalizm z najwyższą jakością świadczonych usług logistycznych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą formularza.

Szybki kontakt

Zadzwoń do nas:

lub wypełnij formularz aby uzyskać wycenę transportu maszyn rolniczych online.

Oddzwonimy do Ciebie w ciągu 15 minut.

Ile kosztuje transport maszyn budowlanych?

Cena usługi transportu maszyn budowlanych uzależniona jest od określonych determinantów, niezwykle ciężko jest zatem ustalić jej cennik transportu maszyn budowlanych. Analizie podczas wyceny poddawane są, między innymi:

 • Wielkość i masa maszyny budowlanej,
 • Trasa transportu przewożonego maszyny, ładunku,
 • Wartość ładunku, opcje ubezpieczenia,
 • Załadunek i rozładunek (opcjonalnie)

Zatrudniamy wyłącznie wysoce wykwalifikowany personel, gruntownie przeszkolony w transportowaniu wszelkich maszyn budowlanych. W naszej firmie osoby odpowiedzialne za spedycję są profesjonalistami, znającymi się na charakterystyce przewożonych ładunków, maszyn i urządzeń. To gwarantuje precyzyjną realizację zlecenia zgodnie z ustalonym terminem oraz budżetem. Oferujemy przy tym atrakcyjne, konkurencyjne ceny oraz dbamy, by jakość świadczonych przez nas usług była wyłącznie na najwyższym poziomie. Posiadamy tabor pojazdów gotowych do realizacji nawet najbardziej wyspecjalizowanych zleceń transportowych. W celu przygotowania spersonalizowanej oferty prosimy o kontakt. Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście.

Oszacowanie Kosztów Przewozu:

Niezobowiązujący Podgląd To, co przedstawiamy poniżej, to przykładowy kosztorys, nie związany z konkretną propozycją transportową. Jest to narzędzie umożliwiające Państwu wstępne oszacowanie kosztów przewozu danego ładunku.

Waga Cena Kwota Minimalna
do 20 ton 8zł / 1 km 1500 zł
do 30 ton 10zł / 1 km 2000 zł
do 40 ton 12zł / 1 km 2500 zł
do 50 ton cena ustalana indywidualnie cena ustalana indywidualnie
powyżej 50 ton cena ustalana indywidualnie cena ustalana indywidualnie

 

Długość Szerokość Wysokość Przybliżona Cena
do 20 metrów do 3 metrów do 2,5 metrów 8 zł / 1 km
do 25 metrów do 3 metrów do 2,5 metrów 10 zł / 1 km
do 30 metrów do 3 metrów do 2,5 metrów 12 zł / 1 km

Dlaczego nasze usługi?

Jeśli szukają Państwo profesjonalnej firmy, która specjalizuje się w transporcie maszyn budowlanych, to dobrze Państwo trafili. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą. Od wielu lat zdobywamy doświadczenie w branży transportowej, realizując na zlecenie naszych Klientów z zakresu usługi relokacji ciężkiego sprzętu budowlanego oraz ładunków ponadnormatywnych.
Nie mamy złudzeń, że to właśnie zadowoleni firmy oraz osoby indywidualne, dla których pracujemy, stanowią najlepszą rekomendację naszej marki. Nasze spedycyjne doświadczenie, bezpośrednio przekłada się na korzystną cenę oraz oszczędność pieniędzy inwestora.
Zachęcamy do dołączenia do grona naszych zleceniodawców. W zakresie realizowanej usługi transportu ponadnormatywnego zapewniamy:

 • Kompleksowe wsparcie podczas procesu przewozu urządzeń i maszyn, które przekraczają swoją masą i gabarytami normy określone w przepisach ruchu drogowego.
 • Transport przy użyciu specjalistycznych pojazdów, pochodzących od renomowanych marek, nasza flota jest systematycznie serwisowana, a ich sprawność regularnie weryfikowana.
 • Kompleksową organizację procesu załadunku i rozładunku.
  Pilotaż podczas transportu.
 • Terminową realizację usługi.
 • Atrakcyjne ceny i ubezpieczenie ładunku.
 • Wieloletnie doświadczenie w branży transportowej.
 • Wykwalifikowany personel.

Gwarancja jakości wykonania usługi: transport maszyn budowlanych

Nasz wieloletnia obecność na rynku jest efektem usług świadczonych przez nas według najwyższych standardów na terenie całego kraju. Mamy doświadczenie w przewożeniu sprzętu budowlanego każdej kategorii. Oferujemy w pełni wyspecjalizowany i wyposażony tabor, gwarantując tym samym nie tylko terminowość wykonywanych usług, ale również zachowanie norm, najwyższych standardów oraz bezpieczeństwo przewozu na terenie całego kraju.

Zapewniamy również kompleksową usługę logistyczną przy realizacji transportu maszyn budowlanych. Dbamy by każdy ładunek był odpowiednio zabezpieczony fizycznie, formalnie oraz by został przekazany jedynie doświadczonemu kierowcy. Ponadto każdy przewożony przez nas ładunek jest ubezpieczony na kwotę 1 500 000 zł. W przypadku ładunków o większej wartości mamy możliwość podniesienia kwoty ubezpieczenia do określonej przez klienta wartości.

Zapytaj o transport maszyn budowlanych

Swoją wiedzą i doświadczeniem wspieramy w transporcie maszyn budowlanych zarówno firmy jak i osoby fizyczne. W swoim portfolio mamy przetransportowane sprzęty Klientów m.in. z aukcji Allegro, OLX, Gumtree i innych. Podjęcie zlecenia zawsze poprzedza szczegółowy wywiad oraz merytoryczne wsparcie zatrudnionych w naszej firmie ekspertów. Pomożemy dobrać optymalne i najskuteczniejsze rozwiązanie dostosowane do potrzeb przewożonego ładunku. Od lat stawiamy na jakość i indywidualne podejście do każdego zlecenia, które realizujemy dzięki profesjonalnej flocie pojazdów transportujących maszyny budowlane na terenie całego kraju.

Wysoka jakość, spersonalizowana oferta oraz najnowsze technologie stwarzają niemal nieograniczone możliwości, pozwalające nam skutecznie obsługiwać zlecenia transportowe ładunków. Jednak to zaufanie jakim obdarzają nas zleceniobiorcy oraz rosnące grono stałych Klientów są dla nas jednoznacznym potwierdzenie skuteczności obranej strategii. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym przedstawicielem:

Transport maszyn budowlanych Warszawa, mazowieckie

Większość zleceń na transport maszyn budowlanych uzyskujemy z obszarów naszej głównej działalności czyli miasta Warszawa oraz województwa mazowieckiego. Nie mniej jednak zasięgiem naszych usług obejmujemy całą Polskę oraz większość państw z Unii Europejskiej.