Transport niskopodwoziowy

Na czym polega usługa: transport niskopodwoziowy?

Często określany jest również jako transport niskopodłogowy. Usługa ta wykonywana jest na zlecenie firm lub klientów indywidualnych, których celem jest przetransportowanie ładunków o dużej masie oraz dużych, niestandardowych rozmiarach np. maszyn rolniczych i budowlanych różnego typu, w tym: podnośników, koparek, minikoparek, podnośników, ciężarówek, koparko-ładowarek, wywrotek, walców, dźwigów, spychaczy, równiarek.

Transport na naczepie niskopodwoziowej wymaga zaprojektowania skomplikowanego procesu relokacji ładunku, uwzględniającego konieczność zachowania najwyższego bezpieczeństwa przewożonym towarom, innym pojazdom na drodze oraz ich kierowcom. Wyzwaniem stają się tu ronda, mosty, wiadukty, a nawet wysokie krawężniki. Dlatego tak istotne jest przekazanie informacji o typie ładunku, jego dokładnych wymiarów, długości, szerokości, wysokości oraz wagi. Wspólnie z Klientem ustalamy takie szczegóły jak załadunek i rozładunek, termin przewozu i wartość transportowanego ładunku. Oferujemy pomoc w całym procesie logistycznym, bez względu na stan techniczny relokowanych maszyn.
Bez względu na to, czy chcesz przewieźć specjalistyczny sprzęt budowlany, produkcyjny, rolny, prefabrykaty budowlane czy drewno, możesz liczyć na nasze wsparcie. Łączymy profesjonalizm z najwyższą jakością świadczonych usług logistycznych. Zapewniamy konkurencyjne ceny i terminowość zleceń. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie.

Szybki kontakt

Zadzwoń do nas:

lub wypełnij formularz aby uzyskać wycenę transportu niskopodwoziowego online.

Oddzwonimy do Ciebie w ciągu 15 minut.

Ile kosztuje usługa transportu niskopodwoziowego?

Jako, że cena usługi transportu maszyn budowlanych uzależniona jest od określonych determinantów, niezwykle ciężko jest ustalić z góry określony “cennik transportu maszyn budowlanych”. Analizie podczas wyceny poddawane są, między innymi:

 • Wielkość i masa ładunku
 • Trasa transportu przewożonego ładunku
 • Wartość ładunku, opcje ubezpieczenia
 • Załadunek i rozładunek (opcja)

Zatrudniamy wysoce wykwalifikowany personel, gruntownie przeszkolony w transporcie niskopodwoziowym, osoby odpowiedzialne znają się na charakterystyczne przewożonych maszyn i urządzeń, co bezpośrednio wpływa na realizację przedsięwzięcia zgodnie z Państwa projektem, założonym terminem oraz budżetem. Dzięki temu, wyzwaniem nie jest realizacja transportu nawet największych maszyn oraz najbardziej skomplikowanych urządzeń. Oferujemy atrakcyjne, konkurencyjne ceny, przy czym dbamy by jakość świadczonych przez nas usług była wykonana na najwyższym poziomie z zachowaniem ustalonych terminów. W celu przygotowania spersonalizowanej oferty prosimy o kontakt. Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście.

Dlaczego nasze usługi?

Jeśli szukają Państwo profesjonalnej firmy, która specjalizuje się w transporcie niskopodwoziowym, to dobrze Państwo trafili. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą. Od wielu lat zdobywamy doświadczenie w branży transportowej, realizując zadania takie jak transport niskopodwoziowy, które zostały powierzane nam przez klientów. Nie mamy co do tego złudzeń że to właśnie zadowoleni klienci stanowią najlepszą rekomendację naszej firmy. Zachęcamy do dołączenia do grona naszych klientów, którzy powierzyli nam transport swojego ładunku (gabarytu). W zakresie realizowanej usługi transportu niskopodwoziowego zapewniamy Państwu:

 • Kompleksowe wsparcie podczas procesu przewozu urządzeń i maszyn, które przekraczają swoją masą i gabarytami normy określone w przepisach ruchu drogowego.
 • Transport przy użyciu specjalistycznych pojazdów, pochodzących od renomowanych marek, nasza flota jest systematycznie serwisowana, a ich sprawność regularnie weryfikowana.
 • Kompleksową organizację procesu załadunku i rozładunku.
 • Pilotaż podczas transportu.
 • Terminową realizację usługi.
 • Atrakcyjne ceny i ubezpieczenie ładunku.
 • Wieloletnie doświadczenie w branży transportowej.
 • Wykwalifikowany personel.

Gwarancja jakości wykonania usługi: transport niskopodwoziowy

Nasz wieloletnia obecność na rynku jest efektem usług świadczonych przez nas według najwyższych standardów na terenie całego kraju. Mamy doświadczenie w transporcie niskopodwoziowym w każdej kategorii. Oferujemy w pełni wyspecjalizowany i wyposażony tabor, gwarantując tym samym nie tylko terminowość wykonywanych usług, ale również zachowanie norm, najwyższych standardów oraz bezpieczeństwo przewozu na terenie całego kraju.

Zapewniamy również kompleksową usługę logistyczną przy realizacji transportu niskopodwoziowego. Dbamy by każdy ładunek był odpowiednio zabezpieczony fizycznie, formalnie oraz by został przekazany jedynie doświadczonemu kierowcy. Ponadto każdy przewożony przez nas ładunek jest ubezpieczony na kwotę 1 500 000 zł. W przypadku ładunków o większej wartości mamy możliwość podniesienia kwoty ubezpieczenia do określonej przez klienta wartości.

Zapytaj o transport niskopodwoziowy

Swoją wiedzą i doświadczeniem wspieramy w transporcie niskopodwoziowym zarówno firmy jak i osoby fizyczne. W swoim portfolio mamy przetransportowane sprzęty Klientów m.in. z aukcji Allegro, OLX, Gumtree i innych. Podjęcie zlecenia zawsze poprzedza szczegółowy wywiad oraz merytoryczne wsparcie zatrudnionych w naszej firmie ekspertów. Pomożemy dobrać optymalne i najskuteczniejsze rozwiązanie dostosowane do potrzeb przewożonego ładunku. Od lat stawiamy na jakość i indywidualne podejście do każdego zlecenia, które realizujemy dzięki profesjonalnej flocie pojazdów niskopodwoziowych na terenie całego kraju.

Wysoka jakość, spersonalizowana oferta oraz najnowsze technologie stwarzają niemal nieograniczone możliwości, pozwalające nam skutecznie obsługiwać zlecenia transportowe ładunków. Jednak to zaufanie jakim obdarzają nas zleceniobiorcy oraz rosnące grono stałych Klientów są dla nas jednoznacznym potwierdzenie skuteczności obranej strategii. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym przedstawicielem:

Transport niskopodwoziowy Warszawa, mazowieckie

Większość zleceń na transport niskopodwoziowy uzyskujemy z obszarów naszej głównej działalności czyli miasta Warszawa oraz województwa mazowieckiego.