Transport ponadgabarytowy

Na czym polega usługa: transport ponadgabarytowy?

W ofercie naszej firmy posiadamy również usługę profesjonalnej oraz bezpiecznej relokacji ładunków ponadgabarytowych, która często nazywana jest jako transport ponadnormatywny, niskopodwoziowy czy niskopodłogowy.

Transport ponadgabarytowy dedykujemy dla Klientów oraz firm, które pragną przewieźć ładunki o bardzo dużej masie oraz niestandardowych, ponadprzeciętnych rozmiarach. Realizujemy przewozy m.in.: zbiorników, kotłów, piecy, konstrukcji drewnianych i stalowych, gotowych prefabrykatów do budowy domów oraz wiele innych.
Gwarantujemy bezpieczny załadunek, a jeśli to niezbędne – również wcześniejszy demontaż i przygotowanie do przewozu.

Transport wielkogabarytowy

Transport wielkogabarytowy stanowi jedną z głównych usług, na których opiera się działalność naszej marki. Jednak zanim zaplanujemy trasę przejazdu, musimy określić typ ładunku, wymiary: długość, szerokość, wysokość oraz jego wagę. Wówczas, do tak zwymiarowanego ładunku możemy dobrać naczepę do transportu oraz odpowiednie, specjalistyczne zabezpieczenia, jakich wymaga przewóz towarów ponadgabarytowych.
Kolejny krok to już zaplanowanie spedycji przez naszych ekspertów. Zawsze szczegółowo rozpisujemy trasę przejazdu, dzięki czemu minimalizujemy nieprzewidziane zdarzenia i unikamy ewentualnych opóźnień.

Transportujemy towary, będące podstawą funkcjonowania firm z najróżniejszych branż. Nasza oferta przewozu ładunków ponadgabarytowych, została skomponowana więc tak, by zaspokoić najbardziej zróżnicowane potrzeby i wymagania inwestorów przy jednoczesnej konkurencyjności cen. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub poprzez zakładkę na stronie.

Szybki kontakt

Zadzwoń do nas:

lub wypełnij formularz aby uzyskać wycenę transportu ponadgabarytowego online.

Oddzwonimy do Ciebie w ciągu 15 minut.

Transport ponadgabarytowy wymiary i waga:

Transport ponadgabarytowy nazywany jest wówczas gdy transportowany ładunek przekracza normy określone w prawie dla pojazdów poruszających się po drogach.

Normy:
długość – 16,5 m (naczepa) i 18,5 m (przyczepa)
szerokość – 2,5m
wysokość – 4 m
masa – 42 tony

Ile kosztuje usługa transportu ponadgabarytowego?

Cena usługi transportu ponadgabarytowego uzależniona jest od określonych determinantów, niezwykle ciężko jest zatem ustalić jej cennik transportu ponadgabarytowego. Analizie podczas wyceny poddawane są, między innymi:

 • Wielkość i masa ładunku ponadgabarytowego
 • Trasa transportu przewożonego ładunku ponadgabarytowego,
 • Wartość ładunku, opcje ubezpieczenia,
 • Załadunek i rozładunek (opcjonalnie)

 

Zatrudniamy wyłącznie wysoce wykwalifikowany personel, gruntownie przeszkolony w transportowaniu wszelkich ładunków ponadgabarytowych. W naszej firmie osoby odpowiedzialne za spedycję są profesjonalistami, znającymi się na charakterystyce przewożonych ładunków, maszyn i urządzeń. To gwarantuje precyzyjną realizację zlecenia zgodnie z ustalonym terminem oraz budżetem. Oferujemy przy tym atrakcyjne, konkurencyjne ceny oraz dbamy, by jakość świadczonych przez nas usług była wyłącznie na najwyższym poziomie. Posiadamy tabor pojazdów gotowych do realizacji nawet najbardziej wyspecjalizowanych zleceń transportowych. W celu przygotowania spersonalizowanej oferty prosimy o kontakt. Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście.

Oszacowanie kosztów transportu ponadgabarytowego:

Niezobowiązujący podgląd to, co przedstawiamy poniżej, to przykładowy kosztorys, nie związany z konkretną propozycją transportową. Jest to narzędzie umożliwiające Państwu wstępne oszacowanie kosztów transportu ponadgabarytowego.

Waga Cena Kwota Minimalna
do 20 ton 8zł / 1 km 1500 zł
do 30 ton 10zł / 1 km 2000 zł
do 40 ton 12zł / 1 km 2500 zł
do 50 ton cena ustalana indywidualnie cena ustalana indywidualnie
powyżej 50 ton cena ustalana indywidualnie cena ustalana indywidualnie

 

Długość Szerokość Wysokość Przybliżona Cena
do 20 metrów do 3 metrów do 2,5 metrów 8 zł / 1 km
do 25 metrów do 3 metrów do 2,5 metrów 10 zł / 1 km
do 30 metrów do 3 metrów do 2,5 metrów 12 zł / 1 km

Dlaczego nasze usługi?

Jeśli szukają Państwo profesjonalnej firmy, która specjalizuje się w transporcie ponadgabarytowym, to dobrze Państwo trafili. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą. Od wielu lat zdobywamy doświadczenie w branży transportowej, realizując zadania takie jak transport ponadgabarytowy, które zostały powierzane nam przez klientów. Nie mamy co do tego złudzeń że to właśnie zadowoleni klienci stanowią najlepszą rekomendację naszej firmy. Zachęcamy do dołączenia do grona naszych klientów, którzy powierzyli nam transport swojego ładunku (ponadgabarytu). W zakresie realizowanej usługi transportu ponadgabarytowego zapewniamy Państwu:

 • Kompleksowe wsparcie podczas procesu przewozu urządzeń i maszyn, które przekraczają swoją masą i gabarytami normy określone w przepisach ruchu drogowego.
 • Transport przy użyciu specjalistycznych pojazdów, pochodzących od renomowanych marek, nasza flota jest systematycznie serwisowana, a ich sprawność regularnie weryfikowana.
 • Kompleksową organizację procesu załadunku i rozładunku.
 • Pilotaż podczas transportu.
 • Terminową realizację usługi.
 • Atrakcyjne ceny i ubezpieczenie ładunku.
 • Wieloletnie doświadczenie w branży transportowej.
 • Wykwalifikowany personel.

Gwarancja jakości wykonania usługi: transport ponadgabarytowy

Nasz wieloletnia obecność na rynku jest efektem usług świadczonych przez nas według najwyższych standardów na terenie całego kraju. Mamy doświadczenie w przewożeniu sprzętu ponadgabarytowego każdej kategorii. Oferujemy w pełni wyspecjalizowany i wyposażony tabor, gwarantując tym samym nie tylko terminowość wykonywanych usług, ale również zachowanie norm, najwyższych standardów oraz bezpieczeństwo przewozu na terenie całego kraju.

Zapewniamy również kompleksową usługę logistyczną przy realizacji transportu ponadgabarytowego. Dbamy by każdy ładunek był odpowiednio zabezpieczony fizycznie, formalnie oraz by został przekazany jedynie doświadczonemu kierowcy. Ponadto każdy przewożony przez nas ładunek jest ubezpieczony na kwotę 1 500 000 zł. W przypadku ładunków o większej wartości mamy możliwość podniesienia kwoty ubezpieczenia do określonej przez klienta wartości.

Zapytaj o transport ponadgabarytowy

Swoją wiedzą i doświadczeniem wspieramy w transporcie ponadgabarytowym zarówno firmy jak i osoby fizyczne. W swoim portfolio mamy przetransportowane sprzęty Klientów m.in. z aukcji Allegro, OLX, Gumtree i innych. Podjęcie zlecenia zawsze poprzedza szczegółowy wywiad oraz merytoryczne wsparcie zatrudnionych w naszej firmie ekspertów. Pomożemy dobrać optymalne i najskuteczniejsze rozwiązanie dostosowane do potrzeb przewożonego ładunku. Od lat stawiamy na jakość i indywidualne podejście do każdego zlecenia, które realizujemy dzięki profesjonalnej flocie pojazdów do transportu ponadgabarytowego na terenie całego kraju.

Wysoka jakość, spersonalizowana oferta oraz najnowsze technologie stwarzają niemal nieograniczone możliwości, pozwalające nam skutecznie obsługiwać zlecenia transportowe ładunków. Jednak to zaufanie jakim obdarzają nas zleceniobiorcy oraz rosnące grono stałych Klientów są dla nas jednoznacznym potwierdzenie skuteczności obranej strategii. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym przedstawicielem:

Transport ponadgabarytowy Warszawa, mazowieckie

Większość zleceń na transport ponadgabarytowy uzyskujemy z obszarów naszej głównej działalności czyli miasta Warszawa oraz województwa mazowieckiego.

Czytaj również…